לוגו מרכז הלימוד אפור.png

בשיתוף

לוגו מרכז הלימוד אפור.png

ההכשרה המתקדמת בישראל למסחר ALGOTRADE

12.png
1.png

יש לכם אסטרטגיה?!

נמאס לכם להגיד "איך פיספסתי את זה"?! 

בואו ללמוד לבנות רובוט שיעבוד עבורכם
והצטרפו להכשרה על מסחר אלגוריתמי

* ההטבה תקפה עד ה-28.02.2022

 מעל ל-80% מהעסקאות היום מבוצעות על ידי רובוטים. 

כדי להישאר בקידמת עולם המסחר המקצועי, חשוב וכדאי ללמוד מסחר אלגוריתמי.

אתם לא חייבים להיות “מתכנתי על” כדי ליצור אלגוריתם רווחי. הדבר החשוב הוא לדעת מה רוצים לפתח וללמוד לשלב את הכלים הנכונים על מנת להשיג תוצאות אופטימליות.

מסלול האלגוטריידינג המתקדם שפותח במרכז הלימוד הוא מסלול הכשרה מקצועי ברמה בינלאומית ומכסה את כל נושאי הליבה בתחום המסחר האוטומטי.

עוד על המרצים

-עדי-e1622246936857-3dcvfrp5946ezx73rd2rcw-2.png

עדי יונה

לשעבר מנהל חדר המסחר  של “FINAL ” – בעל ידע חוצה גבולות בתחום המסחר הממוכן ובעל עבר עשיר במסחר אלגוריתמי ובפיתוח מודלים מתקדמים למסחר אוטומטי.

-מנטור-e1622246962234-3dcvfuyr4q1b96lrrvvt34.png

יגאל ויינברגר

מומחה ללמידת מכונה (machine Learning) בעל ניסיון של מעל 10 שנים במחקר ופיתוח אלגוריתמים לבינה מלאכותית בחברות המובילות בעולם (אינטל,פאלו אלטו נטוורקס,ורינט) משמש כיועץ לחברות אלגו שמייצרות רווחי עתק במסחר בשווקים.

הצהרת סיכון וגילוי נאות: אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג"ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם.
לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים. מוצרים פינננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע. לפני השקעה באופציות אנא קרא את "מאפיינים וסיכונים של הסטנדרטים באופציות" לקריאה אנא כנס ל- http://www.theocc.com/about/publications/character-risks.jsp.
לפני תחילת מסחר לקוחותינו חייבים לקרוא את הגילויים הרלוונטים אודות הסיכונים בעמוד הגילוי הנאות אודות הסיכון
המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני. לפני מסחר בחוזים עתידיים אנו ממליצים לקרוא את גילוי נאות בגין הסיכון בחוזים עתידיים.
תאריכי הסליקה של עסקאות מט"ח יכול להשתנות בשל הבדלים באיזורי זמן ומועדים בבנקים ברחבי העולם. במסחר בין בורסות ברחבי העולם ייתכן ויושאלו מטבעות שונים על מנת לבצע את העסקאות במטבעות שונים.

חברת אינטראקטיב ישראל משמשת כברוקר לאינטראקטיב ברוקרס בישראל. אינטרקטיב ישראל אינה נשלטת ואינה חברה נספחת לאינטרקטיב ברוקרס בשום צורה. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬אתר זה איננו האתר של אינטרקטיב ברוקרס והוא אינו מופעל על ידה. כל המידע בדף זה, או חלקים ממנו, נלקחו ע"י חברת אינטרקאטיב ישראל מסחר מאתר האינטרנט של אינטראקטיב ברוקרס ותורגמו לעברית לנוחיותך. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר באתר אינטראקטיב ברוקרס הנמצא בתחתית העמוד. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר בכתובת:‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ https://www.interactivebrokers.com

‬‬אינטראקטיב ברוקרס הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע"י הרשות האמריקאית לני"ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים.אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיהאינטראקטיב ברוקרס אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.אינטראקטיב ברוקרס אינו מייעץ להשקעות או ממליץ לקנות או למכור את ניירות הערך המוזכרים באתר זה ו/או ניירות ערך אחרים או מטבעות. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.המידע באתר מתבסס אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור ועל הערכות ואומדנים. הכתוב באתר זה אינו מהווה יעוץ או הזמנה לרכוש או למכור את ניירות הערך הנזכרים בו ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע.