back.png
לוגו טיול אינטראקיב ישראל.png

ניהול עד 5 תיקים

אינטראקטיב ישראל מאפשרת חשבון ניהול עד 5 תיקים,
עם פלטפורמה אשר מותאמת במיוחד לסוג פעילות זה ומאפשרת לנהל בצורה יעילה קלה ומהירה מספר חשבונות.
בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות, ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה 1995, בישראל ניתן לנהל עד 5 תיקים ניהול תיקים ללא רישיון.

  לתיאום שיחה עם נציג לקוחות מוסדיים 

פרטיך התקבלו בהצלחה!

נציג ייצור איתך קשר בהקדם

יתרונות למנהל

גביית עמלות מהלקוח המנוהל
 

● דמי ניהול שנתיים שנגבים לפי שווי חשבון
● עמלה קבועה חודשית/רבעונית.

כלים מתקדים למנהל ההשקעות

● סורקי אג"ח וסורקים פונדמנטלים
●  חדשות ואנליזה יומית
● מגוון רחב של סוגי פקודות
● מסחר מלא מחוץ לשעות המסחר הרגילות  (Pre\After Market)
● חלוקת החשבונות לקבוצות שיפעלו לפי ברמטרים שונים

מגוון הוראות רחב הכולל אפשרויות פיצול בין החשבונות


● פיצול לפי שווי תיק
● פיצול שווה בין החשבונות
● שינוי גודל הפוזיציה בקליק אחד

מערכת ניהול מתקדמת

● מאפשרת צפייה וביצוע פעולות מסחר בכל החשבונות המנוהלים במקביל דרך יוזר אחד.

●  אפליקציית מסחר מהמתקדמות בעולם

יתרונות נוספים

Group 4020.png

עלויות המסחר הנמוכות בעולם
$0.01 למניה מינימום לעיסקה $2.5

Group 4025.png

הכסף שלך
בטוח אצלנו

אפליקציית המסחר
הטובה בעולם

Group 4028.png
Group 4027.png

צוות שירות אנושי
ותמיכה בסטנדרט הגבוה ביותר

Group 4025.png

קורס מסחר
מקצועי במתנה

Group 4020.png

יכולת מסחר מלאה
מחוץ לשעות המסחר
Pre\After Market

Group 4024.png

TWS מערכת המסחר
המתקדמת בעולם

Group 4026.png

0 שח דמי ניהול
לא סחרת לא שילמת

 אודות אינטראקטיב ישראל 

אינטראקטיב ישראל גאה להיות החברה המובילה בישראל בתחום המסחר העצמאי ולספק ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים שירותי מסחר בורסאי באמצעות Interactive Brokers ברוקר ה- online  הגדול בעולם עם למעלה מ- 1,000,000 לקוחות.
 
זוכה שנה עשירית ברציפות כברוקר הטוב בעולם על פי מגזין BARRON'S.

barrons 5_.png
Rectangle 1188.png
Rectangle 1188.png
Rectangle 1188.png

יתרונות הלקוח המנוהל

חשבונות המסחר מבוטחים בסכום של עד 500,000$.
אינטראקטיב ישראל מאפשרת ביטוח של חברת Lloyds הלונדונית בסכום של עד 30 מיליון דולר!

 

מערכת צפייה לכל לקוח המספקת שקיפות מלאה לחשבון ההשקעות

עלויות מסחר מהנמוכות בעולם

חסכון משמעותי בהשוואה למסחר\ניהול דרך הבנק.

קראו עוד

הצהרת סיכון וגילוי נאות – שירותי ברוקראז': אינטראקטיב שירותי בורסה בע"מ (להלן: "אינטראקטיב ישראל") מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים, כגון: מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג"ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם. לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים. מוצרים פינננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע. לפני השקעה באופציות אנא קרא את “מאפיינים וסיכונים של הסטנדרטים באופציות” לקריאה אנא כנס ל- http://www.theocc.com/about/publications/character-risks.jsp. לפני תחילת מסחר, אנו ממליצים ללקוחותינו לקרוא את הגילויים הרלוונטים אודות הסיכונים בעמוד הגילוי הנאות אודות הסיכון המסחר במינוף מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני. לפני מסחר בחוזים עתידיים אנו ממליצים לקרוא את גילוי נאות בגין הסיכון בחוזים עתידיים. לגילוי הנאות תאריכי הסליקה של עסקאות מט"ח יכול להשתנות בשל הבדלים באיזורי זמן ומועדים בבנקים ברחבי העולם. במסחר בין בורסות ברחבי העולם ייתכן ויושאלו מטבעות שונים על מנת לבצע את העסקאות במטבעות שונים. אינטראקטיב ישראל משמשת כברוקר לאינטראקטיב ברוקרס בישראל. אינטרקטיב ישראל אינה נשלטת ואינה חברה נספחת לאינטרקטיב ברוקרס. אתר זה איננו האתר של אינטרקטיב ברוקרס והוא אינו מופעל על ידה. כל המידע בדף זה, או חלקים ממנו, נלקחו ע"י חברת אינטרקאטיב ישראל מסחר מאתר האינטרנט של אינטראקטיב ברוקרס ותורגמו לעברית לנוחיותך. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר באתר אינטראקטיב ברוקרס הנמצא בתחתית העמוד. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר בכתובת : https://www.interactivebrokers.com אינטראקטיב ברוקרס הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע”י הרשות האמריקאית לני”ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים.
אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיה
אינטראקטיב ברוקרס אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.
אינטראקטיב ברוקרס אינו מייעץ להשקעות או ממליץ לקנות או למכור את ניירות הערך המוזכרים באתר זה ו/או ניירות ערך אחרים או מטבעות. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.המידע באתר מתבסס אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור ועל הערכות ואומדנים. הכתוב באתר זה אינו מהווה יעוץ או הזמנה לרכוש או למכור את ניירות הערך הנזכרים בו ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע.