לוגו אינראקטיב ברוקרס.png
לוגו אינטראקטיב ישראל.png

בשיתוף

לוגו לבן (1).png

הצטרף לברוקר הגדול בעולם

 אינטראקטיב ישראל מזמינים אותך לפתוח חשבון מסחר בברוקר הגדול בעולם .

הצטרפו עכשיו לעשרות אלפי הלקוחות שלנו בישראל,

ותתחילו להנות מחוויית מסחר ייחודית

מסכים.png

"אינטראקטיב ישראל" גאה להיות החברה המובילה בישראל בתחום המסחר העצמאי ולספק ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים שירותי מסחר בורסאי באמצעות Interactive Brokers האון ליין ברוקר הגדול בעולם עם למעלה מ- 350,000 לקוחות.

אינטראקטיב ברוקרס הינו הברוקר האמריקאי הגדול בעולם למסחר דיגיטלי למניות,תעודות סל, אופציות, חוזים עתידיים.

כל החשבונות מבוטחים ומפוקחים ע"י הרשויות האמריקאיות ע"י SEC ,FINRA ,NFA ,FCA.


זוכה שנה 8 ברציפות כברוקר הטוב בעולם על פי מגזין BARRON'S.

אודות אינטראקטיב ישראל

יתרונות המסחר באינטראקטיב

מערכת.png
עמלות זולות.png
מקום 1.png
גלובל.png
פיקוח.png

אפליקציית מסחר 
מותאמת לנייד 
קלה ונוחה לשימוש

עלויות המסחר 
הנמוכות בעולם 
החל מ-0.01 $ למניה

הברוקר הטוב ביותר לשנת 2020 ע"פ מגזין

barrons 5_.png

מסחר דיגיטלי מתקדם
ב-135 שווקים

בפיקוח הרשות לני"ע

בארה"ב FINRA

הצטרפו עכשיו לעשרות אלפי הלקוחות שלנו בישראל,

ותתחילו להנות מחוויית מסחר ייחודית

לוגו אינטראקטיב ישראל.png

הצהרת סיכון וגילוי נאות: אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג”ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. יובהר, כי המפנה עשוי לקבל תמורה מאינטראקטיב ישראל בגין הפנית לקוח אליה. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם. לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים. מוצרים פיננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע.המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני.

אינטראקטיב ישראל משמשת כברוקר לאינטראקטיב ברוקרס בישראל.  אינטרקטיב ישראל הינה חברה עצמאית ואינה נשלטת ע"י אינטרקטיב ברוקרס. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬אתר זה בבעלות ומופעל ע"י אינטראקטיב ישראל. כל המידע בדף זה, או חלקים ממנו, נלקחו ע”י חברת אינטרקאטיב ישראל מסחר מאתר האינטרנט של אינטראקטיב ברוקרס ותורגמו לעברית לנוחיותך. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר באתר אינטראקטיב ברוקרס הנמצא בתחתית העמוד. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר בכתובת:‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ https://www.interactivebrokers.com

‬‬אינטראקטיב ברוקרס הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע”י הרשות האמריקאית לני”ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים.
אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיה 
אינטראקטיב ברוקרס אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.


אינטראקטיב ישראל הינה ברנד של חברת Mexem Ltd אשר בעלת רישיון אירופאי ומפוקחת ע” הרגולטור CySec, מספר רישיון 325/17, וכמו כן חברת בקרן לפיצויי משקיעים.

ככל וניתנת ללקוח הטבת החזר עמלות, יובהר כי הטבה זו הנה למשך 3 חודשים מרגע פתיחת החשבון (להלן: "תקופת ההטבה"), ולאחר תקופה זו, ההטבה לא תהא רלוונטית עוד וללקוח לא תהא דרישה ו/או טענה ו/או תביעה בנושא זה. משמע, הלקוח יסחור בחשבונו במשך תקופה זו (3 חודשים ראשונים מפתיחת החשבון): ככל ובמשך תקופת ההטבה דלעיל, מכסת העמלות ששילם הסתכמה בסכום גבוה מסכום ההטבה הנוגע לחשבונו, כי אז אינטראקטיב ישראל תזכה את חשבונו בגובה מלא ההטבה. מנגד, ככל ובמשך תקופת ההטבה, מכסת העמלות ששילם הסתכמה בסכום נמוך מסכום ההטבה הנוגע לחשבונו, כי אז אינטראקטיב ישראל תזכה את חשבונו בגובה העמלות ששילם עד תום תקופת ההטבה, והחל ממועד זה ואילך, ההטבה לא תהא רלוונטית עוד וללקוח לא תהא כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה בנושא השלמת ההטבה ובכלל.

עבור הצהרת גילוי נאות המלאה לחץ כאן / For risk disclaimer please click here