_2סטריפ-כחול.jpg

הצטרף לברוקר הגדול בעולם

אודות אינטראקטיב ישראל

אודות.png

"אינטראקטיב ישראל" גאה להיות החברה המובילה בישראל בתחום המסחר העצמאי ולספק ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים שירותי מסחר בורסאי באמצעות Interactive Brokers האון ליין ברוקר הגדול בעולם עם למעלה מ- 350,000 לקוחות.

אינטראקטיב ברוקרס הינו הברוקר האמריקאי הגדול בעולם למסחר דיגיטלי למניות,תעודות סל, אופציות, חוזים עתידיים.

כל החשבונות מבוטחים ומפוקחים ע"י הרשויות האמריקאיות ע"י SEC ,FINRA ,NFA ,FCA.


זוכה שנה 8 ברציפות כברוקר הטוב בעולם על פי מגזין BARRON'S.

חשבון אחד עולם אחד

פלטפורמת המסחר של אינטראקטיב ברוקרס מחברת אותך ללמעלה מ- 120 בורסות ברחבי העולם ומאפשרת לך לסחור בכולן בחשבון אחד 

עולם אחד.png

עלויות מסחר הנמוכות בעולם

באינטראקטיב ישראל אתה משלם רק אם אתה סוחר,

לא סחרת לא שילמת

מניות קניה/מכירה | 1 סנט , 2.5$ מינימום

אופציות ארה”ב | 2$ לאופציה , 2$ מינימום

עמלות.jpg

ביטחון מלא על הכספים

החברה נמצאת תחת פיקוח ורגולציה מהמחמירים ביותר בארה"ב: SEC, CFTC ו- FINRA

חשבונות המסחר נפתחים על שם הלקוח ומופרדים מההון העצמי של החברה.

חשבונות שנפתחים ב-Interactive Brokers, מוגנים באמצעות SIPC, הארגון להגנה והבטחה למשקיעים, בסכום של עד 500,000$ לכל חשבון

Interactive Brokers בשיתוף עם קבוצת הלוידס הבריטית, קבוצה של בנקים וחברות ביטוח עולמית שמקורה בלונדון, מעניקים לברוקר ביטוח כולל נוסף של 30 מיליון דולר.

מניות, אופציות, כתבי אופציה, מכשירי חוב ומזומנים מבוטחים על ידי ה-SIPC.

הברוקר מפוקח על ידי ה-SEC, הרשות לני"ע האמריקאית, שמטרתה להגן על טובת המשקיע בבורסה.

כספת.jpg

לסחור מכל מקום בכל זמן | TWS

תוכנת המסחר TWS מאפשת לסחור בזמן אמת במספר רחב של מכשירים פיננסים, התוכנה נגישה למסחר באמצעות מספר רחב של  אפליקציות ויישומים על גבי הדסקטופ, הטבלט והסמארטפון.

טלפונים.jpg
סטריפ-חלק-כחול-.jpg

הצטרפו עכשיו לעשרות אלפי הלקוחות שלנו בישראל,

ותתחילו להנות מחוויית מסחר ייחודית

לוגו אינטראקטיב ישראל.png

הצהרת סיכון וגילוי נאות: אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג”ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. יובהר, כי המפנה עשוי לקבל תמורה מאינטראקטיב ישראל בגין הפנית לקוח אליה. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם. לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים. מוצרים פיננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע.המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני.

אינטראקטיב ישראל משמשת כברוקר לאינטראקטיב ברוקרס בישראל.  אינטרקטיב ישראל הינה חברה עצמאית ואינה נשלטת ע"י אינטרקטיב ברוקרס. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬אתר זה בבעלות ומופעל ע"י אינטראקטיב ישראל. כל המידע בדף זה, או חלקים ממנו, נלקחו ע”י חברת אינטרקאטיב ישראל מסחר מאתר האינטרנט של אינטראקטיב ברוקרס ותורגמו לעברית לנוחיותך. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר באתר אינטראקטיב ברוקרס הנמצא בתחתית העמוד. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר בכתובת:‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ https://www.interactivebrokers.com

‬‬אינטראקטיב ברוקרס הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע”י הרשות האמריקאית לני”ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים.
אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיה 
אינטראקטיב ברוקרס אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.


אינטראקטיב ישראל הינה ברנד של חברת Mexem Ltd אשר בעלת רישיון אירופאי ומפוקחת ע” הרגולטור CySec, מספר רישיון 325/17, וכמו כן חברת בקרן לפיצויי משקיעים.


עבור הצהרת גילוי נאות המלאה לחץ כאן / For risk disclaimer please click here