רקע כחול.png
רקע כחול.png

"שירות איתותים" הוא שירות שבו איש מקצוע בוחן את השוק, וכאשר הוא מזהה הזדמנות לעסקה פוטנציאלית הוא שולח "איתות" לבעלי המנוי ומעדכן אותם הזדמנויות השקעות החל מהשעה 11 בבוקר. האיתותים מגיעים למנויים בזמן אמת דרך הודעה

ב-WHATSAPP המנויים רואים ומחליטים אם הם רוצים להיכנס לעסקה הזו או לא.

מבית

איך מצטרפים?

phone.png
16_30.png
18_48.png

ממלאים שאלון הרשמה מהיר דרך WhatsApp

שלב 1

רוכשים מנוי חודשי באשראי

שלב 2

מקבלים את האיתותים ישירות לנייד

Vector Smart Object.png

שלב 3

google-forms.png
credit-card.png
whatsapp-8.png

רוצים להצטרף?

להצטרפות עכשיו.png

שאלות תשובות

איך אקבל את האיתותים?


האיתותים יישלחו אליך באמצעות הודעת וואטסאפ לטלפון האישי
כמה איתותים נשלחים מידי חודש?


כמות האיתותים אינה קבועה ונעה בין 15-30 איתותים מידי חודש.
על בסיס מה אתם שולחים איתותים?


שליחת האיתותים נעשית על בסיס ניתוח פונדמנטלי וכלים אלגוריתמים ייחודים אשר משתמשים מנהלי ההשקעות ואנשי מחלקת האנליזה מבית ההשקעות של אינטראקטיב ישראל
כמה זה עולה?


השירות בעלות חודשית של 149 ש"ח לחודש, כאשר ישנו חודש ראשון ניסיון בעלות של 50 ש"ח.
איך מתנתקים מהשירות? האם יש התחייבות?


אין כל התחייבות לשירות וניתן להתנתק ממנו בכל עת
מי מפעיל את שירות האיתותים


שירות האיתותים מופעל על ידי אינטראקטיב ישראל שוקי הון בע"מ (ח.פ 514314350) שהינה בעלת רישיון לניהול תיקים 712 ומפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך. בית ההשקעות הינה חלק מקבוצת אינטראקטיב ישראל. חברת אינטראקטיב ישראל הינה מחברות הברוקראז הגדולות בישראל ועובדת כסוכנות ברוקראז עצמאית לברוקר הגדול בעולם אינטראקטיב ברוקרס ואינטראקטיב ברוקרס הונג קונג.

שירות האיתותים

 

לוגו אינטראקטיב ישראל.png
16-30.png

שירות האיתותים מופעל על ידי אינטראקטיב ישראל שוקי הון בע"מ, ח.פ 514314350 (להלן: "החברה") שהינה בעלת רישיון מנהל תיקים ומשווק השקעות.

שירות האיתותים, הנו שירות של ייעוץ השקעות דיגיטלי אשר ניתן לקבוצת משקיעים בצורה אחידה (השירות לא ניתן באופן אישי, אינו מתחשב בצרכי לקוח פרטני והוא ניתן ומיועד לכלל הלקוחות אשר בחרו בסוג שירות ספציפי זה). הייעוץ ניתן בזמן אמת על ידי שליחת מסרונים באפליקציית וואטסאפ בכדי לאפשר לכל משקיע להגיב באופן מיידי ולהחליט אם הוא מעוניין לבצע את העסקה על פי העדפותיו האישיות. 

מטרת השירות היא לחשוף את המשקיע להמלצות בזמן אמת של גורם בעל ידע מקצועי המזהה הזדמנויות פוטנציאליות בשוק ההון. יחד עם זאת יודגש, כי השירות איננו תחליף לייעוץ השקעות אישי, ואיננו תחליף לניהול תיק השקעות. השירות הינו במתכונת "ייעוץ קבוצתי".

שירות האיתותים של החברה מתייחס לניירות ערך מגוונים, סחורות, מדדים ונכסים פיננסיים. במסגרת השירות, יישלחו לכל המנויים איתותים המזהים הזדמנויות השקעה. כל איתות כולל את סימול נייר הערך הרלוונטי, סוג ההוראה לביצוע, מחיר ביצוע, מחיר מימוש לקיחת רווח (Take Profit) ומחיר עצירת הפסד  .(Stop Loss)

ההחלטה על ביצוע העסקה בפועל, הינה של הלקוח בלבד, לפי צרכיו האישיים. שירות האיתותים אינו מתחשב בשיקולים אישיים של הלקוח כגון תמהיל נכסים, רמת סיכון רצויה ונתוניו האישיים של הלקוח. על כן, שירות זה אינו מתאים לכל אדם. בהתאם להוראות הרשות לניירות ערך, השירות יינתן רק משקיעים העוברים בהצלחה שאלון הבוחן את מידת היכרותם עם שוק ההון, סיכונים הכרוכים בו ומידת הבנתם את מהות שירות האיתותים והסיכונים הכרוכים בשימוש בשירות שכזה אשר אינו אישי.

המלצות החברה נכונות למועד בו ניתנו והן לא מעידות על המשך כדאיות החזקת הנייר במועד מאוחר יותר, זאת לאור התפתחויות נוספות שיכולות להתרחש במהלך המסחר של נייר הערך אשר לגביו ניתן האיתות. לעיתים, החברה תעדכן את האיתות, אך השירות אינו כולל התחייבות של החברה לעקוב ולעדכן - עדכונים שוטפים - בעקבות התפתחויות ושינויים בכדאיות ההשקעה או ההחזקה בנייר הערך.